APASSIONATA

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
14.12.2014 14:00
Českomoravská 2345/17
O2 arena
12.12.2014 23:59

APASSIONATA – NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ EVROPSKÁ JEZDECKÁ SHOW SE PODEVÁTÉ VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY.
TENTOKRÁT VŠAK S MIMOŘÁDNÝM PROGRAMEM NAZVANÝM GOLDEN PATH NEBOLI ZLATÁ CESTA. TĚŠTE SE NA MAGICKÁ SETKÁNÍ KONÍ A LIDÍ A ROMANTICKÝ PŘÍBĚH VYPRÁVĚNÝ V SEDLECH.


Dobrodružství a tajemství na vás letos čeká při představení APASSIONATA, evropské nejúspěšnější rodinné zábavné show s koňmi. Tomu již nyní napovídá její název: jmenuje se Zlatá cesta a bude se konat v letech 2014/2015 ve 30 evropských městech – od Prahy po Helsinky.


Dlouholetí příznivci show APASSIONATA si přijdou na své, stejně tak i diváci, kteří tohle zcela mimořádné představení chtějí navštívit poprvé: Kromě osvědčené koncepce uceleného uměleckého díla s působivou, speciálně komponovanou hudbou, velkolepými světelnými efekty, skvělým jezdectvím a tanečním uměním a samozřejmě s nádhernými koňmi, přinese toto vystoupení také celou řadu novinek.


APASSIONATA například slibuje dosud nevídané kaskadérské kousky jezdců. Představí se i mnoho nových plemen koní, kteří předvedou své umění, samozřejmě opět společně s nejlepšími evropskými jezdci. Kromě toho nebudou chybět ani poetické scény, drezúra a volný styl, stejně jako okouzlující komediální program s malými čtyřnohými hvězdami.


Publikum zažije při show APASSIONATA krásu, vášeň, vzrušení a humor, vše v jednom. Právě tahle skvělá kombinace každý rok nadchne přibližně půl miliónu lidí všech generací po celé Evropě.


APASSIONATA okouzluje publikum již více než 10 let kouzelnou kombinací společného vystoupení lidí a koní. Opět vás čeká rodinná show, ve které se představí přes 40 koní, nejlepší evropští jezdci, krásná hudba a úžasné speciální efekty. Nechte se pohltit magickými chvilkami a příbojem emocí.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce