ARAKAIN DYMYTRY TOUR PODZIM 2014

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
27.10.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
26.10.2014 23:59

ARAKAIN DYMYTRY Tour pokračuje!

Společné jarní turné kapel Arakain a Dymytry bezpochyby předčilo očekávání. Strhla se lavina pozitivních ohlasů a hlavně žádostí o pokračování. Výsledkem je prodloužení tohoto výjimečného spojení i na podzimní sezónu 2014. Druhou porci Arakain Dymytry Tour 2014 kapely naservírují v období od 17. října do 20. prosince. Půjde o 21 koncertů po celé České republice.
Pozimní pokračování turné je skvělou příležitostí pro ty, kterým jarní společné turné kapel uniklo. Unikátní spojení dvou špičkových metalových kapel na jednom pódiu se totiž v dalším roce určitě neobjeví. Na své si přijdou i ti, kteří měli možnost si vychutnat už jarní turné. Samozřejmostí totiž bude nový playlist obou kapel a už nyní se pracuje se i na nových překvapeních.
„Volba společného turné s Dymytry se ukázala jako správně načasovaná a ověřila stoupající pozornost, kterou si Dymytry vybudovali. Vše nahrává tomu, že na podzim budeme s Dymytry pokračovat na společném turné, protože jsou lokality, kam jsme se nedostali a kde je o dvoukoncert velký zájem,“ hodnotí jarní společné turné kytarista Arakainu Jiří Urban.
Playlist zvolí fanoušci Stran playlistu se dostanou ke slovu i fanoušci. Ti si totiž skladby, které následně na turné zazní, sami vyberou. Již brzy bude spuštěna anketa, kde bude možné zvolit podzimní playlist obou kapel.
Volit budou moci dosud nehrané songy z aktuálních CD – Adrenalinum od Arakainu a Homodlak od Dymytry, tak i z nabídky vytvořené z celé diskografie. Jakým způsobem bude výběr probíhat a kolik písní bude v režii fanoušků, obě kapely s dostatečným předstihem prozradí.

Metalový podzim si žádný fanoušek tvrdé muziky nesmí nechat ujít!

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce