BEATFEST: METAL ALL STARS

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
06.12.2014 18:00
Neuvedeno
Neuvedeno
05.12.2014 23:59

Metalové legendy živě – megaprojekt METAL ALL STARS s jedinou show v ČR!

Návštěvníci vyprodaného koncertu METAL CHRISTMAS SYMPHONY v prosinci loňského roku plesali nadšením nad super show a výjimečným zážitkem. Rok nato se bude Evropou řítit ještě vetší a bombastičtější projekt – METAL ALL STARS, který bude opět součástí akce BeatFest!
Největšími ozdobami projektu jsou bezesporu hlas a kytara Zakka Wyldea. Ten bude hrát hity BLACK LABEL SOCIETY a možná přijde i na vzpomínku na léta strávená s Ozzy Osbournem. Ty největší pecky DREAM THEATER do publika pošle zpěvák skupiny James LaBrie. Joey Belladonna z ANTHRAX kromě hitů své domovské kapely zazpívá taky hity BLACK SABBATH nebo RAINBOW. Legendární Max Cavalera potěší hity od SOULFLY, SEPULTURY a nebude chybět ani tvorba CAVALERA CONSPIRACY. Thrash metal TESTAMENT bude reprezentovat Chuck Billy. Zahraje a zazpívá nám i Cronos, frontman anglických VENOM. Nebude chybět ani ženský vokál – Kobra Paige z kapely KOBRA AND THE LOTUS sáhne kromě svých hitů i po těch od IRON MAIDEN, BLACK SABBATH, MOTÖRHEAD a MANOWAR!
Projektu se však účastní i All Stars muzikanti – zakladatel MANOWAR Ross the Boss, ex-kytarista SHINEDOWN Josin Todd, nebo Rhino – bicmen DEATH DEALER, ex-MANOWAR. Zkrátka tříhodinový nářez od těch největších jmen světově metalové scény. Brzy zveřejníme i předkapelu večera.
METAL ALL STARS v rámci evropské tour navštíví v České republice jediné místo – Prahu, nový sál v areálu Forum Karlín, a to v sobotu 6. prosince 2014.
Ceny vstupenek platné do konce srpna jsou: 690,- Kč k stání v prostoru, 890,- Kč k stání před pódiem a 1290,- Kč k sezení na balkóně.

Zažijte nejslavnější metalové muzikanty všech dob během jednoho večera na jednom pódiu!

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce