ČECHOMOR KOOPERATIVA TOUR

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
24.08.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
23.08.2014 23:59

Legendární kapela, která oblékla klasické české a moravské „lidovky“ do rockového hávu, poprvé vystoupí v Amfíku Bukovina v Popovicích!

Fenomenální ČECHOMOR letos v létě již tradičně vyráží na Kooperativa Tour po těch nejkrásnějších českých, moravských a slovenských amfiteátrech.
V rámci tohoto výjimečného turné pro vás zahrají a zazpívají v neděli 24.8.2014 od 20:00 i v Amfíku Bukovina v Popovicích u Uherského Hradiště. Vstup do areálu bude již od 18:00 hodin, abyste se mohli příjemně naladit na tu správnou notečku. Již nyní se můžete těšit na to, až se nádherným popovickým amfiteátrem rozezní hity jako Šimbolice, Mezi horami, Velické zvony, Proměny, Gorale a mnohé další lidové pecky.
Navíc se budou hrát songy z poslední desky Místečko a jako host přijede pan Martin HRBÁČ a z Polska zavítá i zpěvačka Basia Gasienica Giewont. Speciálním hostem večera bude nadějná kapela VŠICHNI SVATÍ.

Čechomor toho má za sebou už hodně. Zažili a procestovali spoustu kontinentů a svými líbivými písničkami potěšili statisíce návštěvníků svých koncertů a miliony posluchačů svých CD. Jedno však ještě nezažili…koncertování v úžasném prostředí Amfíku Bukovina v Popovicích! Letos tedy budou mít svou premiéru právě tady. Celá kapela se na popovický koncert velmi těší a věří, že si jej spolu se svými „slováckými“ fanoušky pořádně užijí. Neváhejte a přijďte se podívat na tento výjimečný koncert, který pro nás všechny bude jistě jedinečným zážitkem, v neděli 24.8.2014 do Amfíku Bukovina v Popovicích u Uherského Hradiště.

Koncert se uskuteční za každého počasí! 

Pozor! Doporučujeme zajistit si vstupenky včas!

www.amfikbukovina.cz
www.cechomor.cz

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce