Den uctívání ženy

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
30.04.2016 20:00
Palackého třída 126
KC Semilasso, Palackého tř. 126, Brno
29.04.2016 19:30

V pestrém odpoledním programu vám osobnosti tantrické jógy představí starodávné cvičení Mohendžodáro a jeho pohled na ženu, její intimitu, zdraví a osobnostní vývoj. Indická ajurvédská léčitelka  Dr.Vinitha Ignatious vám přiblíží, jak se na ženu a její zdraví dívá tradiční ajurvéda. Odpolední  program je zakončený společným rituálem uctívání.

Od 18. hodiny jsme připravili workshopy. První je zaměřen na prožívání a relaxaci s živou hudbou slovenského hudebníka Maoka. Druhý vás naučí, jak zařadit do svého spontánního tance prvky ohnivého flamenca. Workshop povede španělská tanečnice Virginie Delgado.

Večerní koncert: Večerní program otevře malířsko-hudební bodypainting performance Vladimíra Kiseljova. Ten na základě hudební inspirace  tvoří umělecké obrazy na ženském těle. Následuje skupina Ashwaganda (artmusic), která vám představí svůj program Ženské téma. Jako jejich host vystoupí známý perkusionista Rishi (Německo). Program vyvrcholí koncertem flamencové skupiny Los Remedios s neopakovatelným tancem Virginie Delgado.

Více informací na www.mohendzodaro.eu

 

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce
Úno.
24

DEPECHE MODE

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Bře.
6

CELINE DION

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Bře.
22

The Lord of the Rings – T...

O2 universum, Sál A ( Praha )

Vstupenky