DJ WICH X CHAMPION SOUND

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
30.10.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
29.10.2014 23:59

DJ WICH X CHAMPION SOUND VE VELKÉM SÁLE LUCERNY

Pátek 13.6. tak trochu všechno změnil. DJ Wich X Champion Sound a elita domácího rapu na majku, festivalu Votvírák a 15.000 lidí. Magie. Originál. Už nikdy víc. Leda, že by… Ale to by muselo bejt.
Ale protože to by muselo bejt, tak to nakonec taky bude. Ale opakovat se? Zaběhnout zpátky do stáda a udělat to jak cvičená vopice? Ne. Díky, ne. Chtělo to něco novýho. Nový místo a novou výzvu. Risk. Velkej. Největší. Má to být slavnost. Chtělo to něco posvátnýho. Chrám. Takže proto Velký Sál Lucerny.
A je to venku. Stěny velké Lucerny, nasáklé historií poprvé rozezní na celej večer jen rap. Veliká věc. Oslava. Úplná celebrace. Gratulovat DJ Wichovi ke kulatinám dorazí sebranka Česko Slovenského rapu, kompletní smetánka. Ve čtvrtek 30.10. ve Velkém Sále Lucerny zlatá ruka DJ Wich a kapela Champion Sound a na majku následující all stars: Rytmus, Majk Spirit, Vladimir 518, Orion, Indy, La4, Paulie Garand, Boy Wonder, Martin Svátek, PIO Squad, Vec, Zverina, Elpe, Supa, Delik, Rasco a Separ. 1 producent, 1 band, 1 zvukař, 15 let beatů a 17 jmen za majkem. Že už jsi to viděl? Neviděl. Tohle je úplně jinej level. Tohle je mezník. Tohle je historie. Dotknout se jí můžeš ve čtvrtek 30.10.

Golden Touch Boombox
DJ WICH X CHAMPION SOUND faturink
Rytmus, Majk Spirit, Vladimir 518, Orion, Indy, La4, Paulie Garand, Boy Wonder,
Martin Svátek, PIO Squad, Vec, Zverina, Elpe, Supa, Delik, Rasco, Separ
Čtvrtek 30.10., Praha, Velký Sál Lucerna

https://www.facebook.com/djwich.goldentouch
https://twitter.com/djwich
https://www.youtube.com/djwich1
www.championsound.cz

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce