DOBA LEDOVÁ

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
01.02.2014 19:00
Neuvedeno
Neuvedeno
30.01.2014 23:59

MAMUTÍ DOBRODRUŽSTVÍ NAŽIVO!  
MAMUT MANNY, TYGR DIEGO, LENOCHOD SID A DALŠÍ OBLÍBENÉ POSTAVIČKY OŽIJÍ V ORIGINÁLNÍ SHOW PRO CELOU RODINU.
PŮJDE O ORIGINÁLNÍ ŽIVOU OHROMUJÍCÍ SHOW KOMBINUJÍCÍ FILM, KRASOBRUSLENÍ, UMĚNÍ VE VZDUCHU A LOUTKÁŘSTVÍ, KTERÁ DEBUTOVALA V ROCE 2012 A OD TÉ DOBY SE S FANTASTICKÝM ÚSPĚCHEM PŘEDSTAVILA V MNOHA ZEMÍCH SVĚTA. BĚHEM TURNÉ, KTERÉ BUDE TRVAT PĚT LET, SE SHOW PŘEDSTAVÍ VE 30 STÁTECH SVĚTA, VČETNĚ ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLIKY.


ICE AGE LIVE! MAMUTÍ DOBRODRUŽSTVÍ JE ZBRUSU NOVÁ ZÁBAVNÁ SHOW PRO KAŽDÉHO VE VĚKU OD 1 DO 99 LET. TOTO PŘEDSTAVENÍ VEZME DIVÁKY NA DOBRODRUŽNOU CESTU, PŘIČEMŽ DĚJ PŘÍBĚHU JE ZALOŽEN NA TŘECH CELOVEČERNÍCH FILMECH, KTERÉ VIDĚLO SNAD KAŽDÉ DÍTĚ. TAKŽE SE MŮŽETE TĚŠIT NA ŽIVÉ SETKÁNÍ S NOTORICKY ZNÁMÝMI POSTAVIČKAMI, JAKO JSOU MAMUT MANNY, LENOCHOD SID, ŠAVLOZUBÝ TYGR DIEGO, A MNOHA DALŠÍMI. CELÉ PŘEDSTAVENÍ BUDE SAMOZŘEJMĚ UVÁDĚNO S KVALITNÍM ČESKÝM DABINGEM.


Ice Age Live! A Mammoth Adventure produkoval a režíroval jeden z nejvýznamnějších „Live“ režisérů, který má na kontě režii takových bombastických představení, jako je například Cirque du Soleil – Ka či Dralion, a není jím nikdo jiný než pan Guy Caron, zatímco pod scénářem, hudbou a texty k písním jsou podepsáni Ella Louise Allaire a Martin Lord Ferguson (Cirque du Soleil, Holiday on Ice a APM Music).


Kostýmy vytvořil Michael Curry (Cirque du Soleil, Walt Disney, Olympijské hry). „Toto je velký krok v rozvoji naší společnosti a skvěle splňuje naše ambice produkovat ty nejlepší představení pro publikum na celém světě a pracovat s těmi největšími profesionály.Tímto projektem jsme opravdu velmi nadšeni, „uvedl Caspar Gerwe, generální ředitel společnosti Stage Entertainment Touring Productions.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce