DOG EAT DOG (USA)

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
04.05.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
03.05.2014 23:59

Legendární crossoverová formace DOG EAT DOG je jednou z nejúspěšnějších kapel posledních let. Skupina ovlivnila jednu celou hudební generaci, její videoklipy lze vidět na všech hudebních stanicích a byly doby, kdy bylo až předogeatdogováno. Zkrátka, stali se legendou.
Dog Eat Dog vznikli v roce 1993 z bývalých členů Mucky Pup. V roce 1994 vydali své první velké album All Boro Kings, které se okamžitě stalo bombou na světové hudební scéně. Tvrdé kytary v kombinaci s hip-hopovými rytmy, rapem a zvukem saxofonu učarovaly všem. Hudební stanice MTV označila Dog Eat Dog za nejlepší novou skupinu roku 1995 a kapela se představila společně s Biohazard, Downset a Dubwar ve vyprodané pražské Lucerně. V roce 1996 vyšlo druhé, hvězdně produkované album Play Games a hostovali na něm Ronnie James Dio a RZA z Wu Tang Clan. V té době vyprodala skupina pražský klub Belmondo (dodnes se na koncert vzpomíná jako na jedno z největších koncertních pekel). Po deskách Ampeg a výběrovce The Best and The Rest. vydali poslední album Walk With Me v roce 2006 u Nuclear Blast s celosvětovou distribucí a promotion.
Dog Eat Dog jsou stále v plné síle a dokazují, že jejich rozjuchaný crossover dostane všechny do varu! Za posledních 20 let absolvovali několik velmi úspěšných klubových vystoupení a turné po ČR, dále vystoupili s velkým ohlasem rovněž v ČR jako jedna z hlavních hvězd velkých letních open air festivalů (Trutnov 2003, Noc plná hvězd 2007, Majáles 2008,  Sázavafest 2010 atd… ) Hity skupiny v ČR zdomácněly.
Dog Eat Dog ovlivnili několik generací vyznavačů kvalitní hudby a muzikantů po celém světě. Rozskákaná hudba skupiny v sobě kombinuje základy řízné rockové muziky s průrazným soundem saxofonu a výrazným rapem. Zkrátka výživný hudební mix rocku, ska, punku, hip-hopu nebo crossoveru, který prostě musíte zažít naživo.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce