DYMYTRY PSY-CORE TOUR 2015

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
22.04.2015 19:00
Palackého tř. 126
KC SEMILASSO, Palackého tř. 126, Brno
21.04.2015 18:30

Dymytry se připravují na svoje první samostatné turné

Přípravy na první samostatné turné rockové kapely Dymytry na jaře 2015 už jsou v plném proudu. Dymytry, kteří fungují na domácí céně už dvanáctou sezonu, zaznamenávají v posledních letech velký nárůst počtu svých fanoušků, letošní rok rozhodně není výjimkou.
Po velmi úspěšné jarní části společného tour s legendárními Arakain navázali ještě úspěšnější podzimí částí, během níž se podařilo téměř všech 20 zastávek po kulturních domech Čech a Moravy vyprodat. Mezičas mezi jarní a podzimní částí tour Dymytry vyplnili neustálým koncertováním na většině prestižních festivalů v ČR. Na jaro chystá kapela pro své první samostatné tour skutečně velkolepou pódiovou show doplněnou špičkovým zvukem, monstrózním světelným parkem řízeným počítačem a LED stěnou.
„ Připravujeme speciální pódium, velkolepá světla, tématické animace pro každou píseň na LED obrazovkách, k tomu samozřejmě nejlepší možný zvuk..prostě chceme, aby každý fanoušek odcházel s pocitem, že viděl a slyšel opravdu vyjimečný koncert, který se u nás jen tak nevidí“ řekl kapelník Jiří Dymo Urban.

Už teď je jisté, že se všichni fanoušci kapely Dymytry mají na co těšit!

www.dymytry.cz

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce