FAMOUS SWING MELODIES

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
23.08.2014 19:30
Národní 20
Reduta Jazz Club, Národní 20
23.08.2014 15:30

REDUTA JAZZ CLUB
Národní 20, Praha 1
REDUTA JAZZ CLUB – PROGRAM

Koncert věnovaný populárním swingovým skladbám z poloviny minulého století navazuje na historii jazzových pořadů pro české publikum z 60.let, které odstartovaly úspěšnou historii jazzového klubu Reduta. Těšit se můžete na ukázku kontrastu české a americké jazzové tvorby, neboť zazní populární jazzové písně z amerického swingového jazzového proudu v originálním jazyce, které ve svých státech slavily velký úspěch především díky spojení se slavnými sólisty. Tradiční večery v pražské Redutě, které odstartovaly v roce 1958 byly vždy setkáním vybrané společnosti, tedy především špičkových zpěváků, herců tehdejší doby, kteří se do pražské Reduty chodili bavit a milovníků jazzu, kterým budou patřit i nyní.

 The concert is dedicated to the most popular swing songs from the last century and follows the history of jazz programs for the Czech audience of the 60´s, which started a successful history of jazz club Reduta.

You can look forward to the contrast of Czech and American jazz creation (composition), because you will hear popular jazz songs from the American swing jazz mainstream in the original language, which celebrated a great success at home, mainly due to the combination of famous soloists.

Traditional evenings in Prague´s Reduta, which started in 1958, allways represented the meetings of the elite, mainly top singers, actors of the time and lovers of jazz who came to the Prague´s Reduta to enjoy it´s atmosphere.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce