GIRAFFAGE (US) + LINDSAY LOWEND (US)

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
06.04.2014 20:30
Ke Sklárně 15
MeetFactory, Ke Sklárně 3213/15, Praha 5
05.04.2014 23:59

Je jedno, zda jeho hudbu onálepkujete „chillwave“ nebo „dream-pop“. Sanfranciský mladík Charlie Yin a.k.a. Giraffage vkládá glitchové beaty do zasněných ploch a výsledek je na samovydaných deskách (Comfort z roku 2011 a o dva roky starší Needs) i živě k zulíbání. Po dvou letech od fenomenálního debutového koncertu v kavárně Potrvá se Charlie vrací do Prahy, aby první dubnovou neděli rozehřál MeetFactory.
Na pódiu jej doplní další mladinký Američan, teprve 20-letý ale o to agilnější funky-bass-beatový producent Lindsay Lowend.


It does not matter, whether you label it „chillwave“ or „dream-pop“. San Francisco based youngster Charlie Yin a.k.a. Giraffage drops glitch beats into dreamy soundscapes and the result is literally awesome, both on his self-released records (Comfort, released in 2011 and two years younger follow-up Needs) as well as live. Two years after his phenomenal (Prague) debut show at Potrvá Café, Charlie is heading back to Europe and on Sunday, April 6 will fire up MeetFactory. He’ll be supported by another young American fellow, 20-years old funky-bass-beat producer Lindsay Lowend.


http://giraffage.bandcamp.com/
https://soundcloud.com/lindsay-lowend


Koncert pořádá MeetFactory / Promoted by MeetFactory.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce