GRAVITY FESTIVAL

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
17.10.2014 22:00
Neuvedeno
Neuvedeno
16.10.2014 23:59

V Arkádách se bude na podzim opět tančit

Užijte si podzim v rytmu taneční hudby. V obchodním centru Arkády Pankrác se bude po roce opět tančit. Přesné datum bylo stanoveno na 17. 10., kdy se ve 22:00 rozezní obchodním centrem první beaty věhlasných Djs.

Jak je již několikaletým zvykem, Arkády Pankrác se 17. 10. opět otevřou taneční hudbě. Letos však s lehkými změnami. Na scénu přichází nový promotér, který dává festivalu doslova jiný rozměr. „Gravity festival se zaměří především na pohodlí partypeople. Chceme mít všude dostatek barů a vše potřebné k tomu, abychom dokázali uspokojit i toho nejnáročnějšího návštěvníka,“ říká Vojtěch Pluhař, promotér Gravity Festivalu.

V pasáži centra na Vás budou čekat dvě stage obsazené nejprestižnějšími jmény současné taneční scény. Nedílnou součástí budou špičkové světelné efekty a kvalitní zvuk. V prostorách vyroste deset barů, cocktail bar a nebudou chybět ani stánky s jídlem a chill smooking area. Samozřejmostí je mobilní šatna a lockerboxy. Důraz je tento rok kladen především na kvalitu a pohodlí. Do deníčků si nezapomeňte poznamenat: 17.10. Gravity Festival – Arkády Pankrác.

Těšíme se na vás!

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce