HC LEV PRAHA – HC DONBASS DONĚCK 2. kolo Play-off

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
21.03.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
20.03.2014 20:00

HC LEV Praha
Od sezony 2012/2013 se hraje v Praze nejlepší hokejová liga Evropy – KHL. HC LEV Praha si hned v prvním ročníku vybojoval respekt svých protivníků a dokázal postoupit do play-off KHL. Po letním posílení chtějí hráči pražského týmu KHL ještě více „kousat“ a z Tipsport areny vytvořit tvrz, ze které se body ven exportovat nebudou.
HC LEV Praha je klubem pro všechny milovníky ledního hokeje v České republice. Nikde jinde totiž nebudou moci vidět pravidelně reprezentanty ČR a SR, Finska a Švédska. Jména jako Němec, Novotný, Klepiš, Kapanen, Vehanen nebo Thörnberg mají světový zvuk a v sezoně 2013/2014 budou bojovat v dresu se lvem na prsou.


Kontinentální hokejová liga
Kontinentální hokejová liga navázala na úspěšnou historii ruské Superligy a poprvé se hrála v sezoně 2008/2009. Prezidentem KHL je Alexander Medvěděv, který tímto projektem pozdvihl evropský hokej na vyšší úroveň. Odborníci považují Kontinentální ligu po NHL za druhou nejkvalitnější hokejovou soutěž na světě. Pro sezonu 2012/2013 se KHL rozšiřuje o několik mužstev a celkový počet vzrostl z 24 na 26 týmů z Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Lotyšska, Slovenska, Ukrajiny a Česka. KHL svojí atraktivitou přilákala mnoho zvučných jmen. Dávno už ji nehrají pouze Rusové. Diváci mohou vidět několik světových legend a hráčů protřelých NHL. V renomované soutěži působí i zástup kvalitních českých hráčů – například Petr Čáslava, Jakub Štěpánek, Zbyněk Irgl nebo Petr Koukal.

, Hokej – HC LEV PRAHA – 2. kolo play-off

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce