Hledám milence, zn. spěchá!

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
01.08.2014 20:00
Hlavní 6
Zámek Berchtold
21.07.2014 19:30

DIVADELNÍ LÉTO NA BERCHTOLDĚ 2014
31.7. – 29.8.2014
Zámek Berchtold, Hlavní 6, 25163 Kunice 

HLEDÁM MILENCE, ZN. SPĚCHÁ!

Jaroslav je neúspěšný malíř po padesátce. Po dvaceti letech manželství s podnikatelkou Miladou však na něj přišla druhá míza, a tak se schází s mladou milenkou Anetkou. Se svou manželkou, která jej již ničím kromě peněz nepřitahuje, by se nejraději rozvedl, ale pak by ztratil dobré finanční zázemí. A mladé milenky (Anetka vůbec není výjimkou) jsou v tomto směru přece dosti náročné a vynalézavé… Jaroslav s Anetkou vymyslí variantu, jak se rozvést a přesto z toho získat dost peněz. Jaroslav by měl svou ženu přistihnout při nevěře, přitom vše zdokumentovat, a pak bude hračkou při rozvodu vysoudit polovinu majetku a její firmy. Aby měli milenci vše pod kontrolou, vyšlou na Miladu podplacené milence-provokatéry. A to by bylo, aby ji Jaroslav alespoň při jedné nevěře nepřistihl!

Situační černá komedie s velmi překvapivým koncem přibližuje s humorem a ironií co všechno jsou lidé pro peníze a nové milostné vztahy ochotni udělat. Představení je uváděno v nastudování Divadla Artur.

Hrají: Jindra Kriegel, Barbora Mottlová alt. Michaela Kuklová, Dominika Kadlčková alt. Veronika Nová, Miroslav Šimůnek, Jaroslav Šmíd alt. Václav Upír Krejčí, Petr Jablonský

Autor: Miroslav Oupic, Jindra Kriegel

Režie: Filip Jan Zvolský 

Délka: 120 min.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce