HOSPITALITY PRAGUE 2014

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
24.10.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
23.10.2014 23:59

HOSPITALITY PRAGUE 2014
24. 10. 2014
VÝSTAVIŠTĚ EXPO – PRAHA 7, HOLEŠOVICE

Nadcházející hudební halovou sezónu odstartuje Hospitality Prague 2014!

Fanoušci melodického drum & bassu, liquid funku se mohou těšit na oblíbenou dvojici Camo & Krooked, kteří na letním Let It Roll Open Airu představili svůj live projekt Zeitgeist. Do Prahy se vrátí se svým DJ setem nabitým novinkami nejen vlastní produkce.
Dalším headlinerem je legenda a šéf Hospitality Tony Colman známý jako London Elektricity. Jeho DJ set je vždy jedinečná show, plný energických skladeb a skvělé atmosféry, kterou dokáže Tony Colman vytvořit.
Fred V & Grafix jsou dalšími headlinery říjnové Hospitality. Na Hospital Records úspěšně vydali singly jako Major Happy, Purple Gates či úspěšné Goggles EP a stále pracují na svém zvuku, který jejich fanoušci milují.
Tom Mundell a.k.a Metrik je londýnský producent, který svou produkcí trhá současnou d’n’b scénu na kusy. Jako skvělý technik za mixem patří mezi velmi schopné DJ’s. Kromě vlastních tracků velice rád pracuje na remixech skladeb všech subžánrů elektronické hudby.
Celý večer okoření svým doprovodem charismatický Dynamite MC. Zpěvák, MC a skvělý showman se na světové drum & bassové scéně pohybuje už pěknou řádku let. Jeho hlas si fanoušci mohou pamatovat z legendárního tracku Roni Size – Paper Bag či ze spolupráce s Netskyem na tracku The Whistle Song.
Hospitality Prague 2014 se přesouvá do Křižíkova pavilonu E, který je naprosto identický s pavilonem B, kde se odehrál loňský ročník. Velikost obou těchto pavilonu je stejná, tedy 1 900 m2. Pavilonu E umístěn je za pavilonem D.

Přehled účinkujících: Camo&Krooked, London Elektricity, Fred V & Grafix, Metrik, Dynamite MC + CZ support

Oficiální web
Facebook event

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce