HOUSE OF LORDS (USA)

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
17.04.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
16.04.2014 23:59

HOUSE OF LORDS (USA)


Klenot amerického melodického hard rocku HOUSE OF LORDS přijíždí po vydání svého devátého studiového alba s názvem Precious Metal koncertovat do ČR!

Byť bychom za tak výsostně britským názvem, jako je HOUSE OF LORDS (Sněmovna lordů) čekali rockové vyslance Jejího veličenstva, opak je pravdou – domovem jedné z nejznámějších pomprockových kapel je (jak bývá v tomto ranku zvykem) slunná Kalifornie.
V těchto dnech se House Of Lords vydávají na evropská klubová pódia, aby naživo podpořili vydání svého nového alba s názvem Precious Metal. Kapela doprovázená několika zajímavými hosty (mj. zpěvačkou Robin Beck, v soukromí Christianovou manželkou) představí nejen skladby z aktuální novinky, ale své věrné fanoušky potěší výběrem toho nejlepšího ze své bohaté minulosti. I když už House Of Lords nehrají pro plné stadióny a v prvních řadách ze sebe netrhají trička ječící blondýnky, pořád ještě se vyplatí jejich koncerty navštívit – už jen proto, že James Christian nezapomněl nic ze svého umění a jeho podmanivý chraplák nám spolehlivě navodí onu kouzelnou atmosféru let, kdy jsme si listovali v Metal Hammeru a poslouchali přitom hity jako Remeber my name nebo Can´t find my way home, které jsou dodnes neodmyslitelnou položkou koncertního playlistu House Of Lords.


www.ozzyapotkan.cz
www.bountyrockcafe.cz
www.houseofblues.cz
www.jameschristianmusic.com

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce
Lis.
8

KABÁT

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Lis.
9

KABÁT

O2 arena ( Praha )

Vstupenky