HOUSE OF LORDS (USA)

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
17.04.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
16.04.2014 23:59

HOUSE OF LORDS (USA)


Klenot amerického melodického hard rocku HOUSE OF LORDS přijíždí po vydání svého devátého studiového alba s názvem Precious Metal koncertovat do ČR!

Byť bychom za tak výsostně britským názvem, jako je HOUSE OF LORDS (Sněmovna lordů) čekali rockové vyslance Jejího veličenstva, opak je pravdou – domovem jedné z nejznámějších pomprockových kapel je (jak bývá v tomto ranku zvykem) slunná Kalifornie.
V těchto dnech se House Of Lords vydávají na evropská klubová pódia, aby naživo podpořili vydání svého nového alba s názvem Precious Metal. Kapela doprovázená několika zajímavými hosty (mj. zpěvačkou Robin Beck, v soukromí Christianovou manželkou) představí nejen skladby z aktuální novinky, ale své věrné fanoušky potěší výběrem toho nejlepšího ze své bohaté minulosti. I když už House Of Lords nehrají pro plné stadióny a v prvních řadách ze sebe netrhají trička ječící blondýnky, pořád ještě se vyplatí jejich koncerty navštívit – už jen proto, že James Christian nezapomněl nic ze svého umění a jeho podmanivý chraplák nám spolehlivě navodí onu kouzelnou atmosféru let, kdy jsme si listovali v Metal Hammeru a poslouchali přitom hity jako Remeber my name nebo Can´t find my way home, které jsou dodnes neodmyslitelnou položkou koncertního playlistu House Of Lords.


www.ozzyapotkan.cz
www.bountyrockcafe.cz
www.houseofblues.cz
www.jameschristianmusic.com

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce
Pro.
21

NIGHTWISH

O2 arena ( Praha )

Vstupenky