IMAGINATION FESTIVAL 2014

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
28.11.2014 20:00
Beranových 667
PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany
27.11.2014 23:59

Imagination Festival na podzim poprvé v Letňanech!

Imagination Festival úspěšně dobývá středoevropskou elektronickou hudební scénu a jeho čtvrtý ročník jde opět dál! Jeden z největších českých indoor festivalů nabídne pro více než 10 000 návštěvníků ve dvou halách pražských Letňan hned několik headlinerů z top100 dj’s světa dle prestižní ankety djmag a 11 hodin hudební extáze. První stage pro milovníky bass music, druhá pro fanoušky rovných beatů a 23 zahraničních umělců zajistí maximální hudební zážitek.
Těšte se na holandský hardstylový projekt Noisecontrollers s hity Gimme Love, So High, Tonight a Down Down z nedávného alba All Around. Známá je i jejich spolupráce se Showtek – skladba Get Loose, kterou remixoval i Tiesto, a s Headhunterz na hymně největšího hardstylového festivalu Defqon.1.
Na bass music stagi přivítáme anglické Delta Heavy s hity Get By, Hold Me, Demons či Empire. V lineupu se objeví stoupající drum & bassová hvězda z Rakouska Mefjus, ocěnovaný anglický dj A.M.C., italští Hallucinator a Teddy Killerz, kteří vydávají na Skrillexově labelu OWSLA!
Na harder styles stagi vystoupí dvě ikony hardcore techna – italský Noize Suppressor z Traxtorm Records a holandská královna Day-Mar, zastupující největší hardcore label & indoor festival na světě Masters Of Hardcore! Představí se i nekompromisní italští technaři The Sickest Squad.
Organizátoři prozradili, že na bass music stagi proběhne hned několik exkluzivních versus aktů, na rovné stagi se objeví další hvězdy rovných beatů. Celý line up by měl být zveřejněn do začátku září.

Skvělé reakce z minulých ročníků napovídají, že Imagination nezklame ani tentokrát a můžeme se těšit na dechberoucí festival!

Oficiální web festivalu
Oficiální událost festivalu na facebooku

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce