IMPROVIZAČNÍ ZÁPAS

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
26.03.2014 19:30
Národní 20
Reduta Jazz Club, Národní 20
26.03.2014 15:30

REDUTA JAZZ CLUB
Národní 20, Praha 1
REDUTA JAZZ CLUB – PROGRAM


IMPROVIZAČNÍ ZÁPAS V REDUTĚ
Zápas v divadelní improvizaci na prknech divadla Reduta

Divadelní soubor IMPROvariace je složen ze dvou improvizačních týmů – Ext.A.SE. (Extra aktivní sestava) a Vý.K.Ř.I.K. (Výjimečný kolektiv řádných improvizačních kamarádů)
, které se zabývají již několik let divadelní improvizací. V současné době se především starší skupina Ext.A.SE. zaměřuje na improvizace delšího formátu (celovečerní improvizované hry, tzv. improvariace), též experimentují v improvizacích s literární nebo filmovou předlohou. Oba týmy však neopouštějí ani pole improvizačních zápasů a turnajů, snaží se do nich však zpátky vnést sportovní náboj a akcentovat tak paradoxní, ale nakažlivé spojení divadla a sportu.

Do ringu tedy spolu vstoupí oba improvizační týmy, aby se utkali v zápase, jehož tempo a téma udávají sami diváci.

Dva týmy hráčů se pod dohledem hlavního rozhodčího utkávají v krátkých improvizacích (2-3 min.) na divácká témata. Jednotlivé improvizace jsou omezeny nejen časově, tematicky a pravidly, na jejichž dodržování rozhodčí dohlíží, ale také použitými divadelními technikami – některé improvizace jsou veršované, jiné v kategoriích připomínajících žánry jako western nebo červená knihovna, pantomimické, pohybové i pouze zvukové.

Vychutnejte si s námi večer plný zábavy v krátkých improvizacích na Vaše témata a náměty v rozličných kategoriích. Pouze Vy však rozhodnete svým hlasováním po každé improvizaci, který z týmů bude vítězem celého večera.


Přijďte se předvědčit, jak se naši improvizátoři poperou s Vašimi náměty!

Vstupenky můžete zakoupit též on-line a ihned
vytisknout v pohodlí svého domova – HOMEtickets!!

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce