Jak se vám líbí

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
23.07.2014 20:30
Neuvedeno
Neuvedeno
23.07.2014 20:00

Jak se vám líbí, jedna z nejhranějších Shakespearovských komedií bude novou inscenaci produkční společnosti PaS de Theatre pro Letní shakespearovské slavnosti 2014 – Ostrava. V režii Michala Langa se představí známí Ostravští herci, či herci, kteří ostravskou divadelní scénou prošli a rádi se na ni vracejí.

Diváci se mohou těšit na Stanislava Šárského, Tomáše Savku, Michala Čapku, Michala Kavalčíka (populární jako „Ruda z Ostravy“), Vladimíra Poláka, Andreu Mohylovou, také se opět do Ostravy vrací čerstvý držitel Thálie Marek Holý v roli Orlanda a mnoho dalších skvělých ostravských hereckých osobností. Scénograf Milan David a kostýmní výtvarník Tomáš Kypta tvoří spolu s režisérem již ustálený tým a pro ostravské publikum není neznámý a je velkým příslibem výpravné a zábavné shakespearovské inscenace.

Přichází komedie plná bláznivých situací, postav, přeměn, milostných zápletek. To vše se může velmi snadno stát, když rozzlobíte svého bratra a vévodu v jedné osobě. Dokáže láska zvrátit lidskou zlobu a proměnit ji opět ve štěstí? Je pravdou, že „Celý svět je jeviště a všichni lidé na něm jenom herci“? Přijďte tu záhadu s námi rozluštit na Letní shakespearovské slavnosti 2014. Skvělá letní komedie Jak se vám líbí v režii Michala Langa a podání ostravských herců odstartuje svůj život 21. 7. 2014 na Slezskoostravském hradě v Ostravě.

Pravidla pořadatele při nepříznivém počasí

LETNÍ SHAKESPEAROVSKÉ SLAVNOSTI

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce