JEFF SCOTT SOTO (USA)

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
09.05.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
08.05.2014 23:59

JEFF SCOTT SOTO – pěvecký titán a jeden z nejvýraznějších hlasů současné světové hardrockové scény přijíždí koncertovat do České republiky! Bude to v rámci výročního turné ke 30. letům pěvecké kariéry J. S. Sota.
Americký zpěvák Soto disponuje širokou škálou výrazů,nádhernou a originální barvou hlasu i úžasnou technikou.Soto je znám svoji hyperaktivitou a během tří dekád prošel celou řadou významných skupin a projektů v žánrech hard rocku,metalu a AOR. Ve věku pouhých osmnácti let se JSS objevil v prvním profesionálním angažmá u kytarového virtuoza Yngwie Malmsteena. Další pěvecké ostruhy postupně získával u Axela Rudi Pella, švédských Talisman a W.E.T., Soul Sirkus (Donati, Schon, Mendoza, Soto),působil i ve slavné americké kapele Journey. Letos v lednu pak Soto doslova exceloval před českým publikem ve svých partech v muzikálu Transsiberian Orchestra. Soto vydává i svá solová alba,má jich na kontě již 5, to zatím poslední vyšlo v roce 2012 pod názvem Demage Control.
Koncertní setlist výročního turné bude zahrnovat průřez kariérou,ve kterém zazní písně ze Sotova působení od výše uvedených kapel i materiál z jeho solových desek. Sotův band se představí ve složení Jorge Salan (kytara),Fernando Mainer (basa),Edu Cominato (bicí) a BJ (klávesy). 

www.ozzyapotkan.cz
www.bountyrockcafe.cz
www.houseofblues.cz
www.jameschristianmusic.com  

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce