JUSTIN BIEBER – PURPOSE WORLD TOUR

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
12.11.2016 20:00
Českomoravská 2345/17
O2 arena
01.10.2016 11:00

Celosvětová superstar Justin Bieber přijede v rámci mezinárodního turné nazvaného PURPOSE WORLD TOUR poprvé do Prahy, a to 12. listopadu 2016. Turné bude propagovat nové album PURPOSE nabité několika obrovskými hity, které obsadilo první místo ve více než 100 zemích světa.


Fanoušci uvidí dynamickou živou show v rámci 30-ti evropských zastávek. Celé turné je pořádáno agenturou AEG Live’s Concerts West a bude probíhat v arénách po celé Evropě, zahrnující Velkou Británii, Francii, Německo, Španělsko, skandinávské a další země včetně České republiky.


Neutuchající zájem o všechny hudební novinky z dílny Justina Biebera pokračuje dál s novým albem, které dosáhlo na první místo v žebříčcích poslechovosti ve více než 100 zemích světa. Úspěšnost alba Purpose dokazuje, že hned 17 jeho songů se objevilo v jednom týdnu v žebříčku HOT100 americké hitparády Billboard. Tímto husarským kouskem porazil legendární Beatles nebo rappera Drake. Další úspěch zaznamenalo album Purpose na hudební platfomě Spotify, kde během prvního týdne dosáhlo více než 200 milionů přehrání.


Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.


Tisková zpráva
INFO ZTP/P
Pokyny pořadatele

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce
Čer.
3

ROD STEWART

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Zář.
20

ELÁN 70

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Zář.
21
Vstupenky
Říj.
11

PETER BENCE

O2 arena ( Praha )

Vstupenky