KAREL GOTT

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
06.12.2014 19:00
Neuvedeno
Neuvedeno
04.12.2014 19:30

Karel Gott se opět vrací do O2 areny!

Nejúspěšnější český zpěvák všech dob se zahraničním renomé Karel Gott se po dvou letech vrací do pražské O2 areny, kde koncertem v sobotu 6. prosince 2014 vyvrcholí jeho letošní turné po Čechách, Moravě a Slovensku. Přijďte si s Karlem Gottem znovu dát zpátky film jeho života. Zazpívá vám nejen písně, které jste si v průběhu jeho pětapadesátileté pěvecké kariéry nejvíce oblíbili, ale i hity světové popové klasiky z alb Dotek lásky a Láska je nádhera.

V rámci koncertu zazní i několik novinek z jeho nového alba, chystaného na letošní září. Na tomto albu s původními písněmi, psanými přímo na tělo, se podílelo několik autorů z Čech, Slovenska a Německa.

Karla Gotta na koncertě, který bude obsahovat i nejedno překvapení, doprovodí Boom!Band Jiřího Dvořáka s vokalisty Dashou, Taťánou Roskovcovou a Jiřím Březíkem.

„V letošním roce oslavujeme 10. výročí otevření arény, jako pověstná třešinka na narozeninovém dortu bude prosincový koncert Karla Gotta u příležitosti jeho 75. narozenin. Moc mne těší, že si Karel Gott pro svůj narozeninový koncert zvolil právě O2 arenu a přál bych si, aby diváci zažili stejně výbornou atmosféru, jako při jeho posledním předvánočním koncertu v roce 2012,“ uvedl ředitel O2 areny Robert Schaffer.

POKYNY POŘADATELE

INFO ZTP a ZTP/P

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce