Lenny Kravitz

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
19.12.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
17.12.2014 20:00

Koncert se přesouvá na 19.12.2014, vstupenky zůstávají v platnosti.

Kravitzovo desáté studiové album „Strut“ vyšlo 23. září 2014 pod značkou Roxie Records / Kobalt Label Services. Album je skutečnou rock & rollovou nahrávkou, která je tvrdá po rytmické stránce a zkoumá touhu ve všech jejích formách, od nejvíc fyzické po nejvíce idealizovanou. Album obsahuje 12 skladeb (seznam níže), mezi nimi i “New York City,” “I Never Want to Let You Down” a “She’s a Beast“. V těchto skladbách otvírá Kravitz své srdce způsobem, který je mu vlastní. V průběhu posledních let složil a nahrál obrovské hity a prodal skoro čtyřicet milionů svých alb.

„Tato nahrávka mne přivedla zpět na místo, které na hudbě tak moc miluji,“ říká Lenny Kravitz. „Zpět k pocitům, které jsem měl, když jsem byl ještě na střední škole. Je to skutečná rock & rollová deska – je syrová, má duši a vznikla opravdu velmi rychle.“

Jako vždy, Kravitz na albu hraje na kytaru, basu, klávesy, bicí a perkuse, a celé ho i produkoval. Konečný a defi nující dotek na desce „Strut“ dostal legendární Bob Clearmountain, který mixoval celé album a v minulosti se mimo jiné podílel na „Let’s Dance“ od Davida Bowieho, „Tattoo You“ od The Rolling Stones nebo na „Born in the U.S.A.“ od Bruce Springsteena.

POKYNY POŘADATELE

VÍCE INFORMACÍ

Pozvánka L.Kravitze

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce
Lis.
8

KABÁT

O2 arena ( Praha )

Vstupenky