Lenny Kravitz

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
13.11.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
11.11.2014 20:00

LENNY KRAVITZ VYDÁVÁ DNES, 23. ČERVNA, VELMI OČEKÁVANÝ NOVÝ SINGL „THE CHAMBER“!

Lenny Kravitz vydá 23. září své 10. studiové album „Strut“.
Nové „lyric“ video „The Chamber“ je nyní exklusivně na Vevo.com.

NEW YORK, NY- 23. června 2014 – Lenny Kravitz oznámil vydání prvního singlu „The Chamber“ z jeho velmi očekávaného desátého studiového alba „Strut“. Skladba bude v prodeji od 24. června na iTunes . Kromě toho umělec zveřejnil obal alba, stejně jako exkluzivní informace o nahrávce, včetně seznamu skladeb a videa ke skladbě „The Chamber. Lenny Kravitz také oznámil podrobnosti o první etapě svého světové turné, které odstartuje 22. října v Moskvě. Vstupenky na turné, čítající 40 měst v Evropě, Velké Británii a Rusku, budou v prodeji od pátku 27. června.

Lenny Kravitz je považován za jednoho z nejlepších rockových hudebníků naší doby, jeho tvorba je široké veřejnosti známa natolik, že vyjmenovávání všech jeho úspěchů by bylo plýtvání časem. Jednoduše řečeno, Lenny Kravitz je synonymem slova rock ´n´ roll.

Klíčem k jeho úspěchu je zase jenom hudba. Nálada jeho skladeb odráží nádech let minulých – klasický rock, soul, funk i pop let šedesátých a sedmdesátých – jeho písničky však jsou vždy opatřeny moderním zvukem a aranžemi.

Prodej pro veřejnost začíná 27.6.2014 od 9:00h. V totu chvíli probíhá předprodej pro O2 Extra – pokud jste obdrželi svůj kód, vstupenky můžete zakoupit ZDE!

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce
Lis.
8

KABÁT

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Lis.
9

KABÁT

O2 arena ( Praha )

Vstupenky