Letní škola barokní hudby 2014: Závěrečný koncert

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
17.08.2014 15:00
Neuvedeno
Neuvedeno
16.08.2014 23:59

Město Kelč ve spolupráci s Letní školou barokní hudby srdečně zvou na ZÁVĚREČNÝ KONCERT, který se uskuteční v neděli 17. srpna 2014 v 15.00 hodin v kostele sv. Petra a Pavla v Kelči. Účinkují lektoři a posluchači Letní školy barokní hudby a vítězové interpretačních soutěží pod vedením Romana Válka.

Na programu jsou skladby H. I. F. Bibera Serenada pro smyčce, basso continuo a ponocného (Nachtwachter) a Jana-Dismase Zelenky Te Deum D Dur (ZWV 146, 1731), pro dva sbory, sóla a orchestr.

Změna termínu vyhrazena. Sleva pro studenty a seniory (uplatníte v nakupním košíku nebo na prodejních místech).

Více informací na www.baroknihudba.cz.

Letní škola barokní hudby je typem workshopu, který je zaměřen na provádění vokálně instrumentálních děl starších slohových období, zejména baroka, ve stylu poučené interpretace staré hudby. Praktická výuka je rozšířena o řadu přednášek a podnětných rozhovorů o lidech a s lidmi pohybujícími se v oblasti staré hudby a její poučené interpretace. Vyučují se všechny umělecké kategorie podílející se na realizaci děl (sbor, sóla, ansámbly, varhanní pozitiv, cembalo, generál bas, housle, viola, violoncello fagot, flétna a další) pod vedením mezinárodního týmu lektorů.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce