Made in Slovakia – IMT Smile a Lúčnica

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
19.12.2015 19:00
Českomoravská 2345/17
O2 arena
17.12.2015 19:00

Netradiční spojení hudby, tance, krásy slovenských žen a živelné energie hudebníků přináší představení kapely IMT Smile a uměleckého souboru Lúčnica také do Prahy! Po beznadějně vyprodaných koncertech na Slovensku, které navštívilo zhruba 30 tisíc nadšených diváků, uvidí velkolepý projekt Made in Slovakia 19. prosince i pražská O2 arena.


Diváci se mohou těšit jak na taneční choreografie uměleckého vedoucího Lúčnice prof. Štefana Nosáľa, tak i na hity Ivana Táslera a IMT Smile v netradičních úpravách s orchestrem a pěveckou skupinou Lúčnice. Celý projekt a propojení dvou navenek diametrálně odlišných uměleckých celků má pod taktovkou zkušený režisér Ján Ďurovčík.


Spolupráce IMT Smile s Lúčnicí se začala rýsovat už v roce 2013, kdy kapela obsadila do svého klipu k písni S.O.S. právě krásné tanečnice z Lúčnice.


Na stání je připravena zaváděcí cena 390 Kč, která bude jen pro omezený počet vstupenek. Poté se bude cena vstupenky na stání zvyšovat. Vstupenky na sezení se pohybují mezi 790 a 990 Kč.


Tisková zpráva
INFO ZTP/P
Pokyny pořadatele

FOTO ke stažení

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce