Maluma & spec.guest Mikolas Josef

27.02.2020 20:00
Českomoravská 2345/17
O2 arena
23.10.2019 23:59

Vstup umožněn 18:30


LIMITOVANÁ EDICE VALENTÝN 1+1

Oslavte Valentýna a rozbalte to na Malumovi ve dvou. Valentýn je skvělá příležitost, Maluma ještě lepší a když se přidá Mikolas Josef, nemůžete nic pokazit. Množství vstupenek (pouze Stání u pódia, I.kategorie, II.kategorie) je limitované a na vás je jen vybrat si, zda budete nejlepším párem přímo pod podiem nebo se budete držet za ruce sedíc blízko jeden druhému.

Zpěvák Maluma je považován za jednu z největších hudebních hvězd pocházejících z latinské Ameriky, kde je také absolutním idolem. Maluma vystoupí v Praze již podruhé a na setkání s fanoušky se doopravdy těší.


Koncert se uskuteční 27.února v O2 areně, a to v rámci WORLD TOUR 11:11. Jako Special Guest vystoupí Mikolas Josef, nejúspěšnější zpěvák reggaetonu u nás a půjde tak o divácky ojedinělou událost, kterou by si český fanoušek neměl nechat ujít.


Album 11:11, se kterým přijíždí do Prahy, je čtvrtým studiovým albem. Bylo vydané 17. května 2019 a hostují na něm Ricky Martin, Ozuna, Nicky Jame, Zion & Lennox, Madona, Sech, Ty Dolla Sigh, Chencho a Farina.


Na tuto akci nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.


Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.


Tisková zpráva
Pokyny pořadatele

INFO ZTP/P

Ceny vstupného

Cena vstupného je od 1,- CZK do 2290,- CZK ZAKOUPIT VSTUPENKU

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.