MAMMA MIA!

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
15.12.2014 19:00
5. května 1640/65
Kongresové centrum Praha, Kongresový sál
13.12.2014 18:30

MAMMA MIA! Jeden z nejúspěšnějších světových muzikálů založený na písních skupiny ABBA se konečně představí v české premiéře. Těšit se můžete na největší hity jako Super Trouper, Chiquitita, Money Money Money, The Winner Takes It All, I Have A Dream, Our Last Summer, Dancing Queen nebo Mamma Mia v českém překladu a s texty Adama Nováka.

Zcela nové uvedení tohoto muzikálového hitu ve velkém sále Kongresového centra Praha bude mít premiéru v prosinci 2014. Samozřejmostí je živý orchestr, velkolepá výprava a obsazení nejznámějších českých umělců (konkrétní jména budou zveřejňována průběžně). To vše pod taktovkou ostříleného českého režiséra Antonína Procházky.

MAMMA MIA! je doslova zahraničním fenoménem. Muzikál měl premiéru v Londýně v dubnu 1999 a ihned se z něj stal divácký hit. Uvedl se ve více než 270 městech po celém světě, vidělo ho 54 miliónů diváků a vydělal přes 2 miliardy dolarů. Velký úspěch oslavila také filmová verze z roku 2008, ve které hráli ty největší filmové hvězdy jako Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard, Amanda Seyfried nebo Julie Walters.

Příběh vypráví o životě na malém řeckém ostrově. V předvečer své svatby pozve Sophie, v touze poznat svého pravého otce, tři muže, kteří se před 20 lety mihli životem její matky. Toto nečekané setkání po letech přinese nejednu komickou situaci…

Donna – Alena ANTALOVÁ / Leona MACHÁLKOVÁ / Daniela ŠINKOROVÁ
Sophie – Hana HOLIŠOVÁ / Sabina KŘOVÁKOVÁ
Sky – Michael FORET / Tomáš SMIČKA
Harry – Pavel VÍTEK / Roman VOJTEK
Bill – Petr KOLÁŘ / Oldřich KŘÍŽ / Tomáš TRAPL
Sam – Jiří LANGMAJER / Bořek SLEZÁČEK / Tomáš MATONOHA
Tanya – Ivana CHÝLKOVÁ / Radka FIŠAROVÁ / Michaela NOSKOVÁ
Rosie – Jitka ASTEROVÁ / Jaroslava KRETSCHMEROVÁ / Hana KŘÍŽKOVÁ

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce