METALFEST OPEN AIR 2014

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
01.06.2014 19:00
Pod Vinicemi 9
Amfiteátr Lochotín, Pod Vinicemi 9, Plzeň
29.05.2014 22:30

METALFEST OPEN AIR
V. ročník mezinárodního metalového festivalu v ČR!
Plzeň, 30. května – 1. června 2014

Tradiční svátek vyznavačů té nejtvrdší odnože rocku – Metalfest Open Air – vstupuje do své druhé pětiletky! Stává se zvykem, že vždy na přelomu května a června zní nad amfiteátrem Lochotín řízná muzika těch největších ikon metalové scény a to v jedinečné atmosféře prostředí přírodního plzeňského amfiteátru. Po loňské monstrózní produkci Kinga Diamonda čeká návštěvníky další velkolepá pódiová megashow! Tím největší lákadlem letošního ročníku a jistě i největší hvězdou v historii Metalfestu bude legendární ALICE COOPER! Kmotr shock rocku a jeho nesmrtelné hity jako School’s Out, No More Mr. Nice Guy, Poison nebo I’ll Bite You Face Off budou nepochybně vrcholem V. ročníku festivalu.

Kompletní soupisku Metalfestu dále tvoří: POWERWOLF (GER), DORO (GER/USA), SEPULTURA (BRA/USA), RAGE (GER), THE 69 EYES (FIN), TIAMAT (SWE), BRAINSTORM (GER), MAYHEM (NOR), DIE APOKALYPTISCHEN REITER (GER), GRAVE (SWE), DELAIN (NED), KISSIN‘ DYNAMITE (GER), XANDRIA (GER), FLOTSAM AND JETSAM (USA), BLUES PILLS (USA/SWE/FRA), ARVEN (GER), ABORTED (BEL), BLOODY HAMMERS (USA), ZODIAC (GER), EVIL INVADERS (BEL) a WINTERSTORM (GER). Domácí scénu reprezentuje pětka DYMYTRY, DARK GAMBALLE, TITANIC, KRYPTOR a ABSOLUT DEAFERS.

S vašimi oblíbenci se budete moci tradičně setkat při autogramiádách v Meet & Greet Stage, jako vždy bude připraveno stanové městečko na přilehlých loukách. Více info o festivalu najdete na oficiálních stránkách festivalu www.metalfestopenair.cz popř. na FB profilu.

Kompletní program 5. ročníku  

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce