MI: J. Cotterau: Imagine Toi

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
24.02.2014 18:00
Husitská 24a/899
divadlo Ponec
24.02.2014 17:00

Nejprve slyšíme kapat kapky, pak blížící se kroky, a show začíná! Objeví se nepravděpodobná postava. Směsice Bustera Keatona, Pierrota a Pinocchia, všichni již dospělí. Jemný a naivní, s příliš krátkýma kalhotama a legračním kloboukem, začíná zametat, když si najednou uvědomí, že ho někdo sleduje. Bez souboru, bez rekvizit, Julien vytváří celé světy příšer a princezen, a využívá přitom jen svých vlastních zvukových efektů a pantomimického nadání. Skromný a jemný svět plný ladnosti a emocí.

Když něco potřebuje, vytvoří si to! S tímto obrovským talentem se diváci také stávají umělci. Představení pro všechny a kdekoliv. Představení, které poukazuje na nejvzácnější lidský dar: svobodu, radost a dětský úžas. Znovuobjevení zázraků.
First, we hear a drip drop, then some steps, coming closer, and the show begins!

Such an unlikely character appears. A mix of Buster Keaton, Pierrot and Pinocchio all grown up. Gentle and naïve, with his too short trousers and his funny hat, he begins sweeping the stage when suddenly he realizes that he is being observed. With no set and no props, Julien creates entire worlds of monsters and princesses using only his own sound effects and mime talents. An unpretentious and tender world full of grace and emotion.

If he needs something, he invents it! With this huge talent, the public also becomes the artist. A show for everybody-everywhere. A show that addresses humanity’s most precious gift: the freedom, joy and amazement of being a child. Rediscover the wonder.

 

 

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce