Mick Harvey (AUS), The Ministry Of The Wolves (DE)

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
27.09.2014 21:00
Lazaretní 7
Tovární hala Zbrojovka, Lazaretní 7, Brno
26.09.2014 23:59

Mick Harvey (AUS)
The Ministry Of The Wolves (DE)
(ex Einstürzende Neubauten)
27.9.2014 21.00
(čas vpuštění do areálu festivalu 21.00h)
Továrna Zbrojovka Lazaretní 7 (Henry Lee Fest)

Cena 350,- až do dne konání

Hudebník-multiinstrumentalista, producent a skladatel Mick Harvey prošel skupinami The Birthday Party a The Bad Seeds, které založil společně s Nickem Cavem. Své první sólové album vydal v roce 1995; později se věnoval jak sólové kariéře, tak i skládání hudby k filmům nebo spolupráci s jinými hudebníky (PJ Harvey, Anita Lane, Robert Forster, Conway Savage či Rowland S. Howard).

Kapelu The Ministry Of Wolves tvoří Alexander Hacke (Einstürzende Neubauten / Crime & The City Solution), Mick Harvey (spoluzakladatel Nick Cave & The Bad Seeds), Danielle de Picciotto (spoluzakladatelka německé ‘Love Parade’ členka Crime & The City Solution) a Paul Wallfisch (hudební ředitel Theater Dortmund). Formace letos v březnu vydala album Republik der Wölfe, které vychází z klasických pohádek bratří Grimmů.
Alexander Hacke, významná postava německé experimentální scény, je znám hlavně svou prací s kapelou Einstürzende Neubauten, nicméně spolupracoval s celou řadou dalších umělců, jako např. The Tiger Lillies, Meret Beckerová, Gianna Nannini ad.

Formace The Ministry Of Wolves se nedávno představila v Praze – fotoreport

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce
Lis.
8

KABÁT

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Lis.
9

KABÁT

O2 arena ( Praha )

Vstupenky