MOSCOW CITY BALLET, P. I. Čajkovskij LABUTÍ JEZERO

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
30.11.2014 20:00
5. května 1640/65
Kongresové centrum Praha, Kongresový sál
30.11.2014 19:30

Moscow City Ballet se stává již tradičním předvánočním zvykem.
Nechte se i vy unést první adventní nedělí do pohádkového, romantického příběhu o krásné princezně Odettě a divoké a vášnivé černé labuti Odilii. JVS Group Vám přiváží příběh plný lásky, vášně, strhující hudby a dokonalých baletních výkonů.

LABUTÍ JEZERO
od Petra Iljiče Čajkovského je snad nejznámější baletní dílo na světě. Jeviště plné ladných baletek – labutí – vznášející se na špičkách nad „hladinou“ pódia patří k úplným základům baletní klasiky. Poprvé labutě vypluly na světová jeviště již v roce 1877, ani více jak 130 let jim nic neubralo na kráse a síle romantického příběhu.

MOSCOW CITY BALLET
založil v roce 1988 slavný ruský choreograf Viktor Smirnov – Golovanov. Ve své tvorbě navazuje na světově proslulou klasickou ruskou baletní školu, ale obohacuje ji velkým důrazem na silný emocionální prožitek tance. Moscow City Ballet je nejčastěji hostujícím baletním souborem světa. S nadšením mu aplaudovali příznivci baletu snad na všech kontinentech. Pan Viktor Smirnov sám říká „Stávám se všemi postavami mých choreografií, dýchám s nimi a vše prožívám naplno. Totéž však vyžaduji i od svých tanečníků. Maximální nasazení a hluboký prožitek“.

Vstupenky můžete zakoupit též on-line přímo na ticketportal.cz
a ihned vytisknout v pohodlí svého domova – HOMEtickets!!

ZTP/P info: PRAHA: Pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a jejich doprovod (jedna osoba) jsou vyčleněna místa Parter vpravo / VCHOD A / řada 33 / sedadla 11-19. Vstupenka platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a doprovod.
OSTRAVA: Pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a jejich doprovod (jedna osoba) jsou vyčleněna místa v prostoru mezi horními a dolními sektory. Jedna vstupenka Kč platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a doprovod.

-TH-

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce