MUDr. Jan Hnízdil – Jak se nestát pacientem

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
03.06.2014 19:00
Jasná I. 1181/6
Divadlo Dobeška, Jasná I. 1181/6, Praha 4
23.05.2014 18:30

„Nemoc je informace o tom, jaký člověk je, jakým způsobem a v jakých podmínkách žije. Informace o tom, že ve svém životě dělá nějakou chybu.“, říká Jan Hnízdil.

Známý internista a rehabilitační lékař je autorem publikací „Bolesti zad, mýty a realita“, „Jak vyrobit pacienta“, „Artróza v komplexním přístupu“, „Jak léčit nemoc šílené medicíny“, „Doping aneb zákulisí vrcholového sportu“, „Mým marodům“ a dalších. Věnuje se komplexní psychosomatické medicíně.

„Zdraví je schopnost zvládat problémy každodenního života. Pokud má člověk vůli je zvládat, je zdravý. Když mu vůle začne docházet, je mu ne-volno. Když už je zvládat ne-může, je nemocný.“, tvrdí Jan Hnízdil.

Zkušenosti se zdravím a nemocemi předává veřejnosti nejen články a blogy na internetu, knihou „Mým marodům“, ale také osobně. Přednášku doplňuje hudbou bubeník MUDr. Imran Zangi  Součástí přednášky (cca 2,5 hodiny) jsou i odpovědi na dotazy diváků a možnost podpisu knihy „Mým marodům“. Část výtěžku je věnována na konto šluknovské charity.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce