NAĎA URBÁNKOVÁ & BOKOMARA Luboše Javůrka

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
07.08.2014 20:00
Sedmihorky 10
Sedmihorky 10
07.08.2014 19:30

Sedmihorky 10 (Sedmihorky u Turnova)
areál Motelu Even
GPS: 50° 33′ 38.0148233″ N, 15° 12′ 2.4647999″ E
program SEDMIHORSKÉ LÉTO 2014
<<<

Stálice českého hudebního nebe, držitelka pěti Zlatých slavíků vystoupí společně se skupinou Bokomara Luboše Javůrka. Během koncertu zazní hity jako Blonďák s červenou bugatkou, Závidím, Drahý můj, Houpání a mnohé další.
Když Naďa Urbánková nedávno přikývla na nabídku vydat desku s texty Jiřího Grossmanna, ukázalo se, že několik písní bude třeba nahrát nově. Její cesty se tak setkaly s kapelníkem Bokomary Lubošem Javůrkem.
Písně vznikaly v jeho studiu a ukázalo se, že Bokomara je dokáže zahrát moderně a zároveň s citem k původnímu tvaru, že Naďa Urbánková je interpretuje se směsí mladého elánu a muzikantskévyzrálosti a v neposlední řadě, že si s Bokomarou a jejím kapelníkem rozumějí i lidsky. Logicky přišla nabídka na několik společných koncertů. Ohlas u publika byl až překvapivě dobrý. Toto spojení se stalo hvězdami největších festivalů.
Postupně vznikají nové písně napsané speciálně pro Naďu Urbánkovou, která navíc využívá svých hereckých a moderátorských zkušeností a svým šarmem osloví všechny generace.
Nenechte si toto spojení ujít!

předprodej: 230,- / na místě: 270,-
Program se koná za každého počasí, v areálu Motelu Even je částečně zastřešené hlediště.
Vstupenky můžete zakoupit též on-line přímo na ticketportal.cz
a ihned vytisknout v pohodlí svého domova – HOMEtickets!!

ZTP/P info: Držitelům průkazu ZTP/P a jedné osobně jako doprovod je přiznána sleva ve výši 30% na jednotlivé akce. Slevy nelze uplatnit v předprodeji, ale pouze na pokladnách festivalu v den konání.

-TH-

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce