NEZEMŘELA JSEM… ze života Evy Olmerové

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
01.03.2014 19:00
Dlouhá 39
Divadlo v Dlouhé
28.02.2014 23:59

Nezemřela jsem… ze života Evy Olmerové je původní muzikálové představení, inspirované životem fenomenální zpěvačky za doprovodu jejích největších hitů. Svérázná umělkyně se srdcem na dlani byla v pravém slova smyslu zpěvačkou světového formátu. Udivovala své okolí svým nadáním a hudební genialitou, originálním humorem i tragikomickými životními peripetiemi. Její spletitý osud byl ovlivněný despotickými zásahy komunistické moci, fatálními milostnými kolizemi a následnou sebedestrukcí stimulanty a alkoholem. Zakouřené lokály i světla divadelních ramp, historky z vězení i nespoutaná potřeba vnitřní svobody…to vše evokuje příběhy nejslavnějších amerických jazzových div. Je to příběh plný bolesti, nešťastných lásek, neuvěřitelně velkého talentu i osobitého životního přístupu.

Žádný halfplayback, žádné nahrané sbory. Písně jako, „Čekej tiše“, „Georgia“, „Jsi jako dlouhý most“ „Černá kára“ nebo „Smíš“ jsou moderně zaranžovány pro energické hudebníky a propojeny se současnými elektronickými postupy.

Nezemřela jsem… je představitelem trendu „A New Musical“, vyjadřujícím potřebu mladých a progresivních umělců vrátit pojmu „muzikál“ jeho původní význam a podobu. Tzn. spojení živé hudby, tance a herectví u všech účinkujících.


Hrají: Zuzana Offenbartl Dovalová, Markéta Bednářová, Ivana Jirešová, Tomáš Trapl, Ondřej Ruml,Tomáš Savka, Renáta Podlipská, Leona Černá, Petr Kutheil, Michaela Zemánková, Veronika Bošjaková, Filip Kotek, Roman Tomeš, Štěpán Klouček, Radim Pátek a další.


www.olmerova.cz  

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce