OSLAVY AC SPARTA PRAHA+TŘI SESTRY

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
04.06.2014 18:00
Milady Horákové 1066/98
GENERALI ARENA
03.06.2014 18:00

V průběhu právě probíhající fotbalové sezony oslavila AC Sparta Praha 120. výročí od založení klubu, okořeněné fantastickým ziskem doublu. Sezonu klub zakončí společně s fanoušky na exhibici letenských legend, následované koncertem kapely Tři sestry.

Exhibice legend

Exhibičního fotbalového utkání se zúčastní generace sparťanských legend z 80. a 90. let minulého století a vybraní hráči současného kádru Sparty.

Exhibiční utkání začne na Letné v 18 hodin, brány stadionu se otevřou už v 17 hodin tak, aby příchozí fanoušci pohodlně stihli slavnostní zahajovací ceremoniál.

V rámci doprovodného programu budete mít možnost získat autogramy sparťanských legend, kterých bude na Letné největší koncentrace za celou historii našeho klubu. Budete se moci vyfotit s vystaveným pohárem pro mistra ligy, vítěze Poháru České pošty a dalšími trofejemi ze slavné historie našeho klubu.  

Koncert Tří sester

Vedle exhibice sparťanských legend bude pro fanoušky připraven i další doprovodný program, abychom si společně užili oslavy 36. titulu během 120 let Sparty.

Po skončení exhibice začne koncert kapely Tři sestry, která rozjede pořádnou sparťanskou párty. Koncert začíná po dvacáté hodině.

Vstupenky

Vstupenka stojí 200 – 400 Kč dle výběru místa. Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketportal, na ticketportal.cz a v Zákaznickém centru Sparty.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce