Pavel Vítek

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
16.12.2014 19:00
Neuvedeno
Neuvedeno
09.12.2014 18:30

Vánoční přání

Adventní koncert Pavla Vítka a jeho přátel v Divadle Kalich. Koledy, evergreeny a muzikálové hity zazní v dobrovodu dětského sboru Chorus Angelicus a několika hostů, jejichž jména budou brzy oznámena.

Zpěvák a herec Pavel Vítek, absolvent DAMU, se v roce 1987 prosadil hitem „Má svůj den“ v české populární hudbě a stal se ikonou zejména ženského publika. V 90 tých letech se vrátil na špičky hitparád s autorskou písní „Mám rád vůni tvý kůže“ a později také s albem „Muzikál“, z něhož pochází hit „Asi do věží“ nebo duet „Párkrát mlčet“, který nazpíval s operní divou Evou Urbanovou.

V roce 1995 Pavla Vítka obsadili Karel Svoboda a Jozef Bednárik do role Stevena v muzikálu Dracula a od té doby patří k nejobsazovanějším muzikálovým interpretům. Účinkoval v inscenacích Bídníci, Noc na Karlštejně, Postřižiny, Angelika, Miss Saigon, Tři mušketýři, Cikáni jdou do nebe a v Divadle Kalich se představil jako Anděl strážný v Pomádě. Momentálně hostuje u společnosti Háta v divadelní adaptaci filmu Světáci. Jeho koncerty jsou typické živou energií a vděčným výběrem repertoáru, který s Pavlem Vítkem zpívá celý sál.

 

Délka představení: cca 120 minut

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce
Čer.
5

ERIC CLAPTON

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Čer.
19

POCTA KARLU GOTTOVI

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Čer.
20

POCTA KARLU GOTTOVI

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Čer.
25

ALICIA KEYS

O2 arena ( Praha )

Vstupenky