PHIL RUDD (ex-AC/DC) & His Band

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
11.05.2017 19:00
Palackého tř. 126
KC Semilasso, Palackého tř. 126, Brno
11.05.2017 18:30

Legendární Phil Rudd z AC/DC vystoupí poprvé sólo v České republice!

Bubeník označovaný pro svůj sound fanoušky, ale i odbornou veřejností za „duši a srdce kapely AC/DC“ byl v letech 1975 až 2014 základním stavebním kamenem australské formace, a je považován za rock’n’rollovou modlu a zhmotnění klasického příběhu o mladém muzikantovi, který to dotáhl až na úplný vrchol světové hudební scény.

Nedávno vydal své první sólové album Head Job s Allanem Badgerem a Geoffrey Martinem. “Abych pravdu řekl, nejde ani vyslovit, jak jsem na tu desku pyšnej. Je to prostě pecka! Kluci zaváleli fantasticky a bicí nemají chybu,” podělil se o radost charismatický hudebník. Armáda skalních fanoušků skupiny včetně renomovaných hudebních novinářů dokonce zavedla tzv. “Rudd Factor”, tedy jakýsi hodnotící standard, který Phil Rudd svým stylem hry na bicí a přínosem do kapely AC/DC nastavil.

V momentě, kdy se originální sestava AC/DC fakticky rozpadla a není jisté, zda ještě vůbec vystoupí, zahraje Rudd se svou partou naživo všechny proslulé hity v kombinaci se svou vlastní tvorbou, a to slibuje zcela unikátní zážitek.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete

zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout – HOMEtickets!!

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce