Ples medu a perníku

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
01.03.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
01.03.2014 19:30

GINGERBREAD MUSEUM zahajuje 11. sezónu a srdečně zve na tradiční PLES MEDU A PERNÍKU v Pardubicích, jenž se uskuteční v sobotu 1. března 2014 od 20 do 02 hodin v KD Hronovická ulice.
Opět zavoní i medem, neboť představí a připomene nejlepší pardubické včelaře.
K tanci a poslechu bude hrát a zpívat osvědčená kapela MAMUT s.r.o. z Broumova. Stejně jako vloni bude PERNÍKÁŘSKÝ BÁL moderovat Marie Schillerová.

Program plesové zábavy také na tanečním parketu okoření zástupci pardubických výrobců medového perníku: Goldfein CZ s.r.o., JaJa – Jarmila Janurová, Pavel Janoš a Petr Novotný.
Účastníky plesu jistě potěší soutěžní ochutnávka kvalitní medoviny od nejlepších pardubických včelařů – letošní novinkou s překvapením bude představení prvotřídní kávy Gaetano Daneli s jedinečnou dokonale vyváženou chutí, jejíž tradice v Pardubicích sahá až do roku 1884.

Specialitou plesu bude tradiční OSTROV MEDU A PERNÍKU, na nějž přispěla i paní Ježibaba z Perníkové chaloupky pod Kunětickou horou. Z výtěžku prodeje vstupenek bude podpořen výzkum fenoménu „Pardubický perník“ ve Východočeském muzeu v Pardubicích.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce