QUEENS OF THE STONE AGE (US)

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
11.08.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
10.08.2014 23:59

QUEENS OF THE STONE AGE V SRPNU ZAHRAJÍ VE FORUM KARLÍN

Jsou Queens of the Stone Age kapela? Asociace? Koncept? Občasný výstřelek vyšinutého Carla Von Sexrona? Toxický vedlejší produkt jiných kapel? Různě se smršťující a nafukující se skupina přátel a návštěvníků podobného smýšlení? Nebo tajná společnost? Ať už se přišourala v roce 1996 z ozářené kalifornské pustiny jakákoliv podivná a děsivá mutace, je evidentně pořád někdy tady. Žije. Dýchá. Nelze ji zastavit.
Po mnoha osobních vzletech a pádech a šíleném roku se Homme a současné opakování Queens – veteráni Troy Van Leeuwen, Michael Shuman a Dean Fertita—vedle odcházejícího Joey Castilla a vracejícího se spolupracovníka Davea Grohla, rozhodli místo uhýbání před nepříjemnými nebo trapnými tématy do toho skočit po hlavě. Cestou vyzvedli své známé společníky jako jsou Mark Lanegan, Nick Oliveri, Jon Theodore (který teď s nimi nastálo bubnuje na koncertech ), Sir Elton John, Trent Reznor, Alex Turner a Jake Shears a natočili v roce 2013 album Like Clockwork.
QOTSA vylezli na světlo světa nejenom se svým nejlepším dílem, ale také s jedním z nejambicióznějších a plně zrealizovaných rockových alb současnosti. Album sklidilo vynikající recenze na všech frontách ve světě, ale i u nás. 
Queens of The Stone Age své umění českému publiku předvedli loni, kdy byli jedním z headlinerů festival Rock for People. Letos se do Česka vrátí, tentokrát ale ke svému sólovému koncertu, a to 11.srpna, kdy vystoupí v novém multifunkčním sále Fora Karlín.


www.qotsa.com
www.facebook.com/qotsa
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion  

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce