Radka Fišarová

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
07.04.2014 19:00
Neuvedeno
Neuvedeno
03.04.2014 23:59

Mon amour, mon ami
Recitál zpěvačky a muzikálové herečky Radky Fišarové, která si zaslouženě vysloužila pojmenování „česká Edith“.
Divákům a příznivcům francouzského šansonu přináší vzpomínku na legendární zpěvačku Edith Piaf. V programu s neopakovatelnou atmosférou zazní slavné písně Edith Piaf.

2 otázky pro Radku Fišarovou
Na co se můžou diváci vašeho recitálu těšit?
V tomto tento den se mohou diváci a příznivci francouzského šansonu těšit na program, který vám zazpívám společně s Jazztriem Vladimíra Strnada a smyčcovým Rubín kvartetem, zazní slavné skladby Edith Piaf vedle mnoha dalších z repertoáru např.M.Mathieu či Ch.Aznavoura. V programu je také mnoho skladeb francouzské filmové hudby, a také vlastních autorských písní Radky Fišarové. Speciálním hostem bude běloruské Unlimited trio.
Kdy jste se poprvé setkala s repertoárem Edith Piaf a francouzskými šansony vůbec?
Jak se vyvíjel váš vztah k této muzice? Je to už přes deset let, co jsem dostala nabídku od Libora Vaculíka a Petra Maláska účinkovat v představení „Edith-vrabčák z předměstí“ jako host plzeňského Divadla J.K. Tyla. To byl moment, kdy jsem se opravdu poprvé setkala s Edith Piaf a začala blíže poznávat tento hudební styl. Před těmi více než deseti lety jsem skutečně netušila, že se mi tak vryje pod kůži a že v šansonu v podstatě najdu sama sebe.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce
Pro.
19

ENNIO MORRICONE

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Pro.
21

NIGHTWISH

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Úno.
24

CELINE DION

O2 arena ( Praha )

Vstupenky