Reebok Yoga Sensation

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
21.06.2015 10:00
Českomoravská 2345/17
O2 arena
19.06.2015 10:00

Síla jógy, její klid a hluboká radost zasáhne každého, kdo přijde v neděli 21. června do O2 areny na Reebok Yoga Sensation. Na jednom místě zažijete unikátní spojení různých stylů, instruktorů, tradice a moderního vnímání jógy. Už druhý ročník úspěšného festivalu jógy pořádá Reebok v rámci své kampaně Be More Human. Jejím posláním je inspirovat lidi ke sportu a k aktivnímu životnímu stylu. Díky odhodlání překonávat sami sebe se stáváme nejen lepšími sportovci, ale hlavně lepšími lidmi. Fyzická aktivita totiž pomáhá zlepšovat naše tělo, mysl i duši. Rovnováhu těchto tří aspektů člověka pak představují tři strany symbolu delta v novém logu firmy Reebok.


Hvězdou letošního ročníku Reebok Yoga Sensation je Tara Stiles (USA), mimo jiné osobní lektorka Deepaka Chopry a Jane Fondové a zakladatelka unikátního jógového systému cvičení Strala jóga, které vás naplní osvobozující energií. Dalším renomovaným zahraničním hostem bude švédská instruktorka Kristin Andersson, s níž si vyzkoušíte světově úspěšný program Les Mills BODYBALANCE™.
Dnem plným pohybu, harmonie a meditace vás dále provede devatenáct nejlepších
českých i slovenských instruktorů, kteří vám představí různé styly jógy. Každý z bloků na hlavní stagi bude mít neopakovatelnou atmosféru a to nejen díky živé hudbě. Navíc vás čeká bohatý doprovodný program, který je letos opět v režii choreografa a tanečníka Yemiho AD.


Vstupenky jsou k dispozici v ceně 590 Kč. Každý účastník dostane ke vstupence stylovou jógamatku zdarma jako dárek.Pokyny pořadatele

Tisková zpráva

Slevy ZTP/P na akci nejsou poskytovány.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce