KRATOCHVÍL & ACKERMAN & ZANGI

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
18.03.2014 21:30
Národní 20
Reduta Jazz Club, Národní 20
18.03.2014 17:30

REDUTA JAZZ CLUB
Národní třída 20, Praha 1

REDUTA JAZZ CLUB & THEATRE – PROGRAM

CONTEMPORARY JAZZ

Martin Kratochvíl – piano
Tony Ackerman – kytara
Imram Musa Zangi – perkuse

Trio Martin Kratochvíl, Tony Ackerman a Imram Musa Zangi jsou v centru Pražské jazzové scény přes 25 let. Jedinečný zvuk kombinuje prvky jejich tří domovských národů (Česká republika, USA, Írán) se surovou energií jazzové improvizace a úžasnou sehraností.
Kratochvíl byl první muzikant, co přivedl v sedmdesátých letech jazzrock za železnou oponu a jeho kapela Jazz Q stále přitahuje velké množství fanoušků. V současnosti se střídavě věnuje hudbě, trekingu v Himálajích a natáčení dokumentů z jeho dobrodružných cest.
Ackerman se naučil všechny současné styly folku a blues ještě jako mladý chlapec v Bostonu a pak se zdokonaloval během několikaletého studia hry na klasickou kytaru. Jeho speciálně vyrobená sedmi strunná kytara zní tak příjemně a přirozeně…
Imran Musa Zangi hraje na vlastní soupravu obsahující conga, bonga a celou škálu malých bicích nástrojů, které propůjčují nejen rytmus, ale i celé spektrum zvukových, etnických barev.
Jejich hudba je tak různorodá; čerpá z mnoha hudebních kořenů světa, stejně jako z jazzu a proto oslovuje tolik lidí různého věku a různého hudebního vkusu.

Vstupenky můžete zaplatit též on-line platební kartou na Internetu
a ihned vytisknout v pohodlí svého domova – HOMEtickets!!
Tickets are available on Ticketportal sales points
or on-line – pay and print at home or office – HOMEtickets!!


Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce