SHAYNA STEELE /USA/

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
01.06.2014 21:30
Národní 20
Reduta Jazz Club, Národní 20
01.06.2014 17:30

REDUTA JAZZ CLUB
Národní 20, Praha 1
REDUTA JAZZ CLUB – PROGRAM


Shayna Steele je americká zpěvačka, písničkářka a herečka z Broadwaye. Hrála také v představení Rent v Nizozemském divadle, v obnoveném muzikálu Jesus Christ Superstar v divadle Foxwoods a také v originálním broadwayském obsazení Hairspray, ve kterém ztvárnila členku holčičí kapely Dynamity.


Shayna bydlí v Brooklynu v New Yorku se svým manželem, hudebníkem a textařem Davidem Cookem. Společně pokračují nepřetržitě v hudební branži – poskytují soukromé lekce, nahrávají, píší a tvoří, přičemž zůstávají na špici popularity a jsou vyhledávaní i jako účinkující muzikanti. Shayna nyní dokončila nahrávání jejího druhého studiového alba, které má vyjít na přelomu 2014/2015 a vyráží na turné po Evropě v červnu 2014 propagovat svůj nový projekt.


Shayna Steele is an American singer and songwriter and a Broadway stage actress. Her Broadway credits include Rent at the Nederlander Theatre, the revival of Jesus Christ Superstar at the Foxwoods Theatre and the original Broadway cast of Hairspray, in which she played a member of the girl group The Dynamites.


Shayna resides in Brooklyn, New York with her husband, musician and co-writer David Cook. The „family“ continues to work non-stop in music out of their home teaching privately, recording, writing and creating in addition to being high in demand and sought after gigging musicians. She currently finished recording her second studio album to be released in 2014/2015 and will start touring in Europe in June 2014 to promote her new project.www.shaynasteele.com


 


 

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce