Slavnosti břeclavského piva 2014

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
10.05.2014 13:00
Neuvedeno
Neuvedeno
08.05.2014 14:20

NO NAME, HORKÝŽE SLÍŽE a další kapely zahrají na Slavnostech břeclavského piva.


Druhou květnovou sobotu obohatí kulturní dění v Břeclavi festival zdejšího zámeckého pivovaru. Na jednom pódiu a v jeden den budou mít diváci možnost vidět a slyšet na louce pod břeclavským zámkem populární slovenské kapely NO NAME a HORKÝŽE SLÍŽE, které doplní čeští DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND, ARGEMA a také zdejší patriot JIRKA ZONYGA s kapelou Větry z Jihu. Doplní je i další vystupující.


„Když jsme festival vymýšleli, drželi jsme se idey udělat akci pro celou rodinu. Proto kromě hudebního programu najdou diváci v areálu pivovaru zónu s atrakcemi pro děti, včetně pohádkové cesty prostorami starého pivovaru, dospělí si naopak mohou projít exkurzí výrobními prostory. Nachystány budou i soutěže se siláckou tematikou a mnoho dalšího. Festival jsme nazvali Slavnosti břeclavského piva, a proto budeme chtít, aby se u nás 10. května cítil „slavnostně“ každý návštěvník,“ uvedl Jan Svoboda, člen správní rady břeclavského pivovaru.


Zájemci mají možnost zakoupit si v předprodeji cenově zvýhodněné celodenní vstupenky – do konce dubna bude jejich cena pouze 290 Kč pro dospělé a 190 Kč pro děti od 7 do 15 let. Děti do 6 let mají vstup s rodiči zdarma. Od začátku května pak bude vstupné v předprodejích o cca padesát korun dražší.


Slavnosti břeclavského piva, 10. 5. 2014 od 13:00 hod., BŘECLAV – na louce pod zámkem.


Blížší info na stránkách pivovaru: www.pivovarbreclav.cz

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce