TARJA: COLOURS IN THE ROAD WORLD TOUR 2014

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
06.09.2014 19:00
Neuvedeno
Neuvedeno
06.09.2014 18:30

Potvrzeno – Tarja Turunen se na konci léta vrátí do Čech a představí album Left in the Dark!

Lyrický soprán, kterým Tarja svým fanouškům rozdává potěšení, opět zazní v České republice. Stane se tak přesně rok poté, co vyšlo doposud poslední album Colours in the Dark, její bezpochyby nejúspěšnější sólová deska. Po úvodní show vloni v Olomouci, kterou celá Colours In The Road Tour začala, se k nám Tarja začátkem září vrátí na dva koncerty
Na jaře Tarja vydala novou verzi alba Colours in the Dark, které se bude jmenovat Left in the Dark. Nalezneme na něm přepracované, nově nazpívané skladby, kterými Tarja obohatí oba koncerty.
Pro návštěvníky obou koncertů chystá Tarjou příjemné překvapení! Před tím, než půjde nové album do prodeje, bude jako prvním nabídnuto fanouškům, kteří přijdou na její koncert za speciální cenu! Stačí si koupit vstupenku na koncert včetně CD (připlatíte za ně pouze 160,- Kč)! Na vstupech do haly budou speciálně označené koridory – na vstupenky s CD a bez CD – ihned u vstupu tak obdržíte nové CD Tarji. Takže volba je na vás… Vstupenka na koncert nebo vstupenka na koncert včetně CD Left in the Dark.
 
Třinec:
CD si můžete předplatit přímo v košíku – viz obrázek.

Pradubice:
Vyberte si přímo vstupenku včetně CD podle sektoru.

INFO ZTP, ZTP/P: rezervace@ticketportal.cz

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce