The Tenors

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
26.11.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
24.11.2014 20:00

Charismatická čtveřice THE TENORS vystoupí v pražské O2 areně.

Uskupení čtyř kanadských tenorů se jménem The Tenors zavítá podruhé do České republiky tentokrát do věhlasné pražské O2 areny ve středu 26. listopadu. Tuto skupinu tvoří čtveřice sympatických, charismatických a talentovaných zpěváků, kteří mají za sebou několik stovek úspěšných vystoupení po celém světě. Jsou mistři různých vokálních stylů, díky čemuž nabízí vzrušující směs klasické hudby, ale i moderního popu. Mají také na svém kontě platinové desky, vystoupení po celém světě a mnoho mezinárodních ocenění. V minulém roce si zazpívali s hvězdami jako Celine Dion, David Foster, Sarah McLachlana, vystoupili na ceremoniálu pro britskou královnu Alžbětu II. a zahajovali hokejové utkání NHL Winter Classic s největším počtem diváků v celé historii NHL. Každý ze čtveřice zpěváků má jedinečný styl a barvu hlasu, vzájemně se tak velice dobře doplňují a tvoří výjimečné uskupení.

V roce 2012 se The Tenors ukázali poprvé v České republice na závěrečném koncertě Mezinárodního hudebního festivalu v Českém Krumlově. Rok poté, 13. prosince, pro změnu velkolepě uzavřeli rok oslav města Košice, které byly hlavním evropským městem kultury pro rok 2013.

Oba tyto úspěšné koncerty napověděly, že se The Tenors brzy vrátí potěšit své fanoušky a znovu zavítají do České republiky a na Slovensko. Tentokrát však přijedou do hlavních měst a to v krásném předvánočním období.

Více informací na www.bonusvision.sk

Přístup pro zákazníky s O2 Extra ZDE

Vstupenky v prodeji od čtvrtka 10.7.2014.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce
Čer.
13

KISS

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Čer.
15

HARRY STYLES

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Čer.
22

PEARL JAM

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Čer.
28

SLIPKNOT

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Srp.
25

SABATON

O2 arena ( Praha )

Vstupenky