TRABANTEM KOLEM SVĚTA

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
18.09.2016 23:59
Palackého třída 126
KC Semilasso, Palackého tř. 126, Brno
18.09.2016 23:29

VELKÁ LETNÍ VÝSTAVA TRABANTEM KOLEM SVĚTA

Kulturní centrum Semilasso, Brno – Královo Pole
21. 6. – 18. 9. 2016

Trabanty EGU, BABU a celý žlutý cirkus naživo… a zdaleka nejen to

Brněnské Semilasso bude hostit od 21. 6. do 18. 9. 2016 novou výstavu Dana Přibáně TRABANTEM KOLEM SVĚTA. „Návštěvníci budou mít možnost živě zhlédnout všechna expediční vozidla, která budou naaranžována do autentických situací, které jejich posádka v průběhu cest zažila.  Výstava nabídne rovněž interaktivní prvky v podobě lanového mostu a dalších hravých částí expozice“, sdělil dramaturg výstavy Pavel Lojda.

Dan Přibáň a jeho tým překonal ve žlutých Trabantech s minimálním technickým i cestovatelským zázemím Hedvábnou stezku, Afriku, Jižní Ameriku i Austrálii. Na některé projekty přizval dokonce i vozíčkáře a jezdce na motocyklu Jawa či Čezeta 175. Díky slovenskému a polskému zastoupení měly poslední expedice mezinárodní rozměr. Filmové zpracování jeho cest dosáhlo obrovského úspěchu v tuzemských kinech, a Dan se tak stal v současnosti nejpopulárnějším českým cestovatelem.

„Snad na každé mojí přednášce se někdo ptá, jestli jsou naši trabanti někde k vidění, a já je musím vždycky zklamat. K tomu mám hrozně rád zážitková muzea a jednou bych chtěl mít expediční muzeum. Takže když přišli kluci ze Semilassa s nápadem na výstavu, byla to jasná volba! Je další splněný sen“, dodal k připravované výstavě Dan Přibáň.

Cena vstupenky: 150 Kč, Dítě do 130 cm s doprovodem rodičů zdarma.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce