TRANSMISSION

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
21.11.2015 21:00
Českomoravská 2345/17
O2 arena
19.11.2015 21:00

Po loňské edici, která přivedla do O2 areny návštěvníky z více než 50 zemí, vytvoříme další zážitek – zbrusu novou ohromující show s obrovským pódiem, které se rozkládá na ploše více než 1000 m2. Uchvátí vás svým monstrózním sound systémem Funktion One, který je speciálně dovezen z Velké Británie. Pódium je vždy zaplněno desítkami vysoce kvalitních laserů v kombinaci s velkým množstvím těch nejlepších světel a stovkami metrů čtverečních LED obrazovek, CO2 a kanóny s konfetami, plameny a pyro efekty.


* Markus Schulz ✔

* Bryan Kearney ✔

* Driftmoon & Kim Kiona LIVE ✔

* Airwave – Transmix ✔

* Další DJs brzy!


Vstup povolen pouze osobám starším 18ti let!


ZÁKLADNÍ VSTUPENKY – 1.199 Kč

KARE VIP LOUNGE VSTUPENKY – 2.500 Kč

Nejlepší zážitek a výhled na celou show je z luxusní VIP terasy vybudované na taneční ploše, kde je také k dispozici široký sortiment nápojů. Zahrnuje welcome drink, VIP vchod, VIP šatnu, VIP toalety. Vcházejte vchodem č.1.

GOLDEN VSTUPENKY – 4.650 Kč
Ten pravý komfort O2 areny – bohatá nabídka nápojů a občerstvení v příjemném a luxusním prostředí klubového patra s přístupem na taneční plochu (mimo Kare VIP lounge) a šatnou zdarma.

Objednejte na e-mailu Finkousova@bestsport.cz, vcházejte vchodem č.9.

CESTOVNÍ BALÍČKYCestujete na Transmission ze zahraničí? Máme pro Vás kompletní balíčky se vstupenkami a ubytováním v hotelech či apartmánech. Navštivte stránky našeho oficiálního partnera – Festicket.com.


Transmission proudly supported by Excelent

INFO ZTP/P, Pokyny pořadatele

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce