Ústecký Majáles

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
25.04.2014 14:00
Neuvedeno
Neuvedeno
25.04.2014 13:30

Ústecký Majáles přichází s nabitým line-upem a vychytaným doprovodným programem!

Za snovou předprodejní cenu – 100Kč pro studenty, 180Kč pro všechny ostatní, Vás čeká den plný zážitků. Brány letního kina se otevřou časně po době oběda, aby vám přinesly hudební nářez v podobě všech žánrů, které vás napadnou. Rock, punk, hiphop, raggae, alternativna, rock’n’roll ani popík, nic není Ústeckému Majálesu cizí. Na Majálesu vystoupí jména jako Tata bojs, Wohnout, PSH Doctor Victor, z řad studentů pak třeba Jekyll a Avisto. Další vystupující budou představováni průběžně, zaručujeme ale, že se máte na co těšit. Samozřejmostí je i různorodý program nehudební. Městem jako už tradičně projde majálesový průvod, jehož účastníci v převlecích budou mít vstup zdarma. Dalším lákadlem jsou rovněž workshopy, nejrůznější adrenalinové atrakce, diskotéka na in-linech nebo game zóna. Downhillový závod ÚL- LET nahradí exhibice BMX.

V loňském roce sklidil Ústecký Majáles velmi pozitivní ohlas návštěvníků. I letos se organizátoři snaží tuto jednodenní akci posunout o krok dále: ,,Každej rok se snažíme akci postavit tak, aby byla lepší, než ta předchozí. Myslim, že letos překvapí nejenom vkusný multižánrový line-up ale také pečlivě připravený, bohatý doprovodný program,“ řekl na konto letošního Majálesu Michal Nejedlý, team leader Studentské unie. Další novinkou jsou warm-up parties, které stejně jako afterparty proběhnou hned na několika místech v centru Ústí nad Labem.

Ústecký Majáles proběhne v pátek 25. dubna v Letním kině v centru Ústí nad Labem. Informace o akci jsou neustále aktualizovány na Facebooku (,,Ústecký Majáles“), vše potřebné se dozvíte také na stránkách www.usteckymajales.cz.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce